Тренування онлайн для дівчат

Дбати про здоров’я та красу тіла можна і в домашніх умовах. Для цього потрібно небагато – мотивація, дотримання кількох нескладних правил та самодисципліна. Як правило, із мотивацією проблем у нас не виникає. Каменем спотикання найчастіше стає низька самодисципліна або звичайнісінька лінь. Щоб не виникало бажання постійно переносити тренування, потрібно навчитися боротися із внутрішніми відмовками. Перемогти їх складно, але цілком реально. Як це зробити і що потрібно для тренування вдома? Про це з радістю розповім я – дипломований фітнес-тренер та нутриціолог Ольга Базікало!

6 порад як підготуватися до домашніх тренувань

Тренування для схуднення вдома актуальні для всіх дівчат – як тих, хто вже відвідував фітнес-зал, так і тих, хто ніколи не займався спортом. Перше, що мені хотілося б сказати – не чекайте на диво. Перетворитися на справжню принцесу всього через кілька занять не вдасться. І зовсім не має значення, де саме Ви займаєтесь. Не забувайте, що гарне тіло – результат регулярної роботи над собою. Друге, не менш важливе зауваження – слухайте себе. Якщо підібраний комплекс вправ викликає дискомфорт, виберіть інший. Чи не сподобалося і це? Займіться медитацією, пілатес або чимось іншим. Головне, не відмовляйтеся від занять, і вони принесуть не лише користь, а й задоволення.

Мотивація, поставте мету та візуалізуйте її

Мотивація може бути будь-якою. Найпопулярніша серед дівчат мета – це, звичайно, схуднути до літа. Якщо вона «працює», нехай так і буде, а якщо ні, мотивуйте себе чим завгодно. Головне, щоб бажання проводити домашні тренування не зникло вже за кілька занять. Наступний етап роботи – візуалізація мети. Потрібно розуміти чого Ви прагнете. Найпростіший варіант – прибрати з талії кілька зайвих сантиметрів або скинути кілька зайвих кілограмів. Досягши однієї мети, можна переходити до наступної. При цьому не варто старатися занадто сильно. Пам’ятайте, що у всьому важлива гармонія. Заняття спортом вдома мають радувати та дарувати відчуття свободи.

трансформация

Складіть розклад та режим для занять спортом

Чому заняття у фітнес-залі ми відвідуємо більш-менш регулярно, а вдома часто пропускаємо тренування? Справа у розкладі. Наша психіка налаштована таким чином, що ми підсвідомо дотримуємося точно поставлених часових рамок.

  • Перше, що треба пам’ятати – заняття мають бути регулярними. Щоб підтягнути м’язи швидко та ефективно, слід займатися щодня.
  • Оптимальний час для тренувань – ранок. Якщо провести заняття вранці не вдалося, підберіть зручний час згідно зі своїм графіком зайнятості.
  • Визначити час доби замало, обов’язково плануйте конкретний час занять. Бажано, щоб воно було постійним. Так і психіка, і організм швидше звикнуть, і через деякий час почнуть самі нагадувати про тренування.

Складати план занять можна щодня, на тиждень і навіть місяць. У цьому питанні все залежить від Вашого способу життя. Якщо йому притаманна динамічність, зупиніться на щоденному плануванні, якщо постійність – спробуйте спланувати заняття на місяць.

Підготувати місце та інвентар

Визначивши зручний час, варто подбати про вибір місця в будинку. Особливих вимог щодо нього не пред’являється. Головне, щоб цей нехай і невеликий, але досить комфортний майданчик, створював гарний настрій і мотивував до занять. Головний аксесуар для занять – спортивний килимок. Решта залежить від обраного комплексу вправ. Перед початком тренування обов’язково подбайте про наявність біля килимка пляшки або звичайної чашки з водою та рушники.

Скачайте свій музичний плейлист для тренувань

Музика – це чудовий мотиватор. Саме тому вона супроводжує нас усюди. Заняття спортом не стали винятком. Складати плей-лист потрібно з урахуванням особистих переваг та особливостей вибраної програми. Якщо Ви вирішили займатися кардіо-тренуванням, слід вибирати ритмічні композиції. Аналогічно справи і з заняттями на домашньому тренажері. Для йоги найкраще підійде спокійна музика.

Складіть меню правильного харчування на тиждень

Правильно організувати тренування вдома для дівчат, які будуть подобатися та приносити користь, неможливо без дотримання правил харчування. Їх лише кілька, і вони досить прості:

  • не можна займатися з повним шлунком. Якщо дозволяє здоров’я, проведіть тренування до їжі або через годину після їди;
  • під час прийому їжі, що передує тренуванню, найкраще відмовитися від жирних та смажених страв;
  • Після занять спортом необхідно поповнити запас поживних речовин, з’ївши щось корисне. Можна навіть побалувати себе. Головне – не переїдати та не перевантажувати організм калоріями перед сном.
Тренування онлайн для дівчат

Щодо самого меню, то його найкраще планувати. Так Вам вдасться зробити харчування більш корисним та різноманітним.

Створіть щоденник тренувань

Пам’ятаєте, як у дитинстві ми ділилися з щоденником своїми думками та переживаннями? Настав час повернути цю корисну практику у своє життя. Записуйте у щоденник час та дні тренувань, а також свої відчуття. Не забувайте про досягнення. Обов’язково зробіть позначку, коли Вам вдалося позбавитися перших сантиметрів або кілограмів. Це дасть мотивацію продовжувати тренування онлайн для дівчат далі. І останнє запитання. Як підібрати правильний комплекс вправ? Відмінне рішення стати учасницею мого проекту. Записатися на групові тренування можна онлайн на сайті. Приєднуйтесь, разом ми досягнемо досконалості!